Dostupnosť tovaru

Ostatné technické problémy.
funny102
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 15. Aug 2013 11:31

Dostupnosť tovaru

Príspevok od používateľa funny102 »

Dobrý večer, chcel by som sa spýtať či sa dá zmeniť dostupnosť produktov tak ako by som ja chcel.
V administrácii mám Dátum dostupnosti: ten nastavím dajme tomu na 30.9.2014 a do vtedy mi produkt zmizne.

Ja by som to chcel aby sa mi pri produkte zobrazila dostupnosť produktu 30.9.2014 a nie aby mi zmyzol. Funguje to tak? alebo iba mne to nejde?
Prílohy
Takto by som to chcel
Takto by som to chcel
Oc.jpg
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: Dostupnosť tovaru

Príspevok od používateľa freddy87 »

Funguje to správne, tak ako by ste to chceli to nemá fungovať. Ide o dostupnosť v prípade, že chcete začať nejaký produkt zobrazovať na stránke, až ako bude možné ho objednávať. Teda napríklad nastavíte dostupnosť od 1.10. a dnes je 25.9., tak od polnoci dňa 1.10. sa produkt zobrazí na stránke.

Neviem presne na čo to chcete používať a ako často, ale napríklad viete vytvoriť stav skladu vo forme dátumu, teda napríklad 1.10.2014 a tento priradiť k produktu ako stav vypredania, zadať mu množstvo 0 a zobrazí sa tam "Dostupnosť: 1.10.2014" - toto by ale malo zmysel len ak by ste to nepotrebovali neustále obmieňať u veľkého množstva produktov s rôznymi dátumovými variantami dostupnosti.
funny102
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 15. Aug 2013 11:31

Re: Dostupnosť tovaru

Príspevok od používateľa funny102 »

To som si aj myslel,
Diky za odpoved
Napísať odpoveď