Nová tabuľka

Rozšírenia pre Váš e-obchod.
Harec
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07. Nov 2015 21:36
Verzia OpenCartu: 2.1.0.1

Nová tabuľka

Príspevok od používateľa Harec »

Čavte, potreboval by som takú vecičku. Potreboval by som vložiť na toto miesto:
Obrázok
novú tabuľku do ktorej by som si vedel dopísať vlastný text, tak ako funguje popis produktu. Čiže, v administrácii by som potreboval pod kolonku popis vložiť novú rovnakú možnosť pridať text a v produkte by sa mi to zobrazovalo na tom mieste, kde som to vyššie zvýraznil. Ďakujem veľmi pekne za pomoc.
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Nová tabuľka

Príspevok od používateľa SelfMan »

Je to trosku na dlhsie, ale da sa to spravit. Bud ako modul, alebo priamo v zdrojovych kodoch.
Zmodifikovat je potrebne zopar suborov. Ktore to su zalezi od verzie OpenCart a to si neuviedol.
Mozes vsak pouzit uz existujuce moduly
Harec
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07. Nov 2015 21:36
Verzia OpenCartu: 2.1.0.1

Re: Nová tabuľka

Príspevok od používateľa Harec »

Ďakujem za pomoc, mám verziu 2.1.0.1, tie moduly som pozeral ale nie je tam nič čo by som potreboval, respektíve nepodobalo sa to tomu čo potrebujem. Skúšal som to aj cez tie zdrojové kódy ale 2 dni mi to vypisuje rôzne chyby. Vedel by si mi konkrétne pomôcť?
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Nová tabuľka

Príspevok od používateľa SelfMan »

Okrem toho, ze je potrebne do tabulky produktov v databaze doplnit stlpec pre dany text, tak je potrebne zmodifikovat
shop:
catalog\view\theme\<nazov temy>\template\product\product.tpl <- doplnit HTML
catalog\model\catalog\product.php <- do select-ov doplnit nazov noveho stlpca
catalog\language\slovak\product\product.php <- doplnit popisny text/nadpis polozky
catalog\controller\product\product.php <- <- do vypisov-ov doplnit nazov noveho stlpca
admin:
admin\view\template\catalog\product_form.tpl <- doplnit vstupne pole pre novy text
admin\model\catalog\product.php <- doplnit stlpec v SQL dopytoch pre novy text
admin\language\english\catalog\product.php <- doplnit popisny text/nadpis vstupneho pola
admin\language\slovak\catalog\product.php <- doplnit popisny text/nadpis vstupneho pola
admin\controller\catalog\product.php <- do metod spracuvajucich data z formulara doplnit nove vstupne pole

a testovat testovat testovat
Harec
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07. Nov 2015 21:36
Verzia OpenCartu: 2.1.0.1

Re: Nová tabuľka

Príspevok od používateľa Harec »

Vedel by si mi to spraviť za peňažnú odmenu? Kľudne poskytnem aj FTP údaje a trebalo by mi pomôcť s viacerymi poloťkami tak či by sme sa vedeli nejak dohodúť :) Ďakujem
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Nová tabuľka

Príspevok od používateľa SelfMan »

Iste ... PM
Napísať odpoveď